Hakkımızda

KURUMSAL

Hakkımızda

Medar İnşaat 2005 yılında kurulmuştur. İstanbul merkezli olan Medar’ın faaliyet alanları arasında kamu ve özel sektör taahhüt işleri yer almaktadır.

Yurt içi çalışmalarının yanı sıra yurt dışında da birçok özel projenin geliştirici ve yüklenici firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Medar İnşaat; hayata geçirdiği projeleriyle sektörün gelişimine katkı sağlayan bir isim olmakla birlikte, çeşitli projelerin hayata geçişinde de etkin rol oynamıştır.
Misyonumuz

Medar; ‘destekleyici’, ‘esirgeyici’, ‘koruyucu’ ve hatta ‘kurtarıcı’ olarak tanımlanır. Medar, anlamının yüklediği misyona uygun olarak geliştirdiği şirket misyonu çerçevesinde yürüttüğü projeleriyle yaşama değer katmaktadır.

Koruyucu ve esirgeyici tutumu ile doğal dengeleri koruyan bir yapılaşma hedefindedir. Önceliği ‘fayda’ olan çözümler üretir.

Medar İnşaat, adından ve vizyonundan aldığı güçle inşaatın ekseninde yol almaya devam eden ve öncü yaklaşımları ile kendi alanında sektörün dinamiklerini belirleyen bir kurumdur.
Vizyonumuz

Gelişen dünyanın ihtiyaçlarına cevap verebilmek, hayatı inşa etmek, Türkiye sınırları aşacak fikirleri yaratmak, istihdama destek vermek, ekip ruhunu koruyarak yükseltmek Medar İnşaat’ın birincil hedefidir.
TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin